El. paštas
Slaptažodis
Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Prisijungę vartotojai

Offline

3DG siūlo darbą

ForumaiBendrasDarbo pasiūlymai3DG siūlo darbą

Žinutės: 651
Miestas: Vilnius
Prisijungė: 2008-01-31
Vas 19, 2015
workaholic sako:
Darbo aprašymas :

Interjerų/eksterjerų modeliavimas/tekstūravimas, paruošimas vaizdų generavimui.

Reikalavimai :

1. Mėgti modeliavimą .
2. Mokėjimas tvarkingai modeliuoti bei taikyti tvarkingą topologiją.
3. Geras 3dsmax išmanymas, modeliavimas vyksta tik 3dsmax programa.
4. Žinoti kas yra „UWVmapping“, „shader“, „.exr“.

Privalumai:

1. V-Ray išmanymas.
2. AutoCAD brėžinių supratimas.
3. Inžinerinis/architektūrinis išsilavinimas.
4. Kitų 3D programų išmanymas.

Ką siūlome:

Darbą kūrybingame kolektyve.
Darbą su įdomiais projektais.

Pradiniai lūkesčiai susiję tik su modeliavimu, vėliau pagal sugebėjimus būtų pereinama prie renderinimo. Siųsti CV, savo darbų portfolio į dainius@3dg.lt su pavadinimu "Darbas"

Paskutinis redagavo: workaholic 2015-02-19, 09:58

0 Taškai

Vas 26, 2015
Skelbimas dar galioja.
0 Taškai

Žinutės: 8
Prisijungė: 2013-04-30
Kov 2, 2015
aurisgauris sako:
gaila as sketchup fanas, niekaip i ta 3dsmax nepereinu 🙁

0 Taškai
Jums reikės prisijungti, jei norite rašyti atsakymą.