Siųsti atsiliepimą
El. paštas
Slaptažodis
Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Prisijungę vartotojai

Trumpametražio filmo VFX

ForumaiBendrasPagalba, patarimaiTrumpametražio filmo VFX

Žinutės: 5
Prisijungė: 2014-09-14
Geg 16
VardasTadas sako:
Sveiki,

Dirbu prie trumpametrąžio filmo VFX'ų. Pridedu ištrauką iš jo. Būtų įdomu išgirsti komentarų ar patarimų kaip būtų galima padaryti geriau, gal matot kažkokių akivaizdžių klaidų. Gal būt atsirastų ir kas norėtų prisidėti (projektas įdėjinis).

Dabar pagrinde suku galvą kaip įtikinamiau padaryti roboto collision su medžiu, kad ir medis kažkaip apsidaužytų. Turbūt reikėtų daryti jį irgi 3d? ar būtų galima kažkaip after efektuos sužaist paprasčiau? :)

ištrauka-
+1 Taškai

Žinutės: 1558
Miestas: Kaunas
Prisijungė: 2006-04-05
Geg 16
Kajuzas sako:
Labas. Manau atrodo neblogai. Manau veikejo atspindziai perdaug vienspalviai. Aplinka zalia/ruda, o jis visas pilkas, nors ir is metalo padarytas. Taippat manau butu galima siektiek uzblurinti visa ta veikeja, nes atrodo pernelyg 'sharp'.
Kalbant apie animacija, ties ja, manau, vis del to, reiketu padirbeti daugiausiai, kolkas ji labai dirbtine, truksta svorio, kiek pergreiti judesiai.
Butinai pasidalink progresu, manau tau gerai sekasi, idomu pamatyti kaip issivystis projektas

--

Pas nepažįstamuosius saldainiai skaniausi. ž.
+1 Taškai

Žinutės: 235
Miestas: Kopenhaga
Prisijungė: 2015-06-18
Geg 16
Dilan sako:
sauniai atrodo, bet kas i akys krenta tai
kaip robotas bega is jo pokoju nieko nebira, paziurek kaip mergaite bega. (18 sec.)
36 sec lapai dingsta ore

--

"EVERYTHING TAKES LONGER THAN YOU THINK - ALWAYS!"
+1 Taškai

Žinutės: 235
Miestas: Kopenhaga
Prisijungė: 2015-06-18
Geg 16
Dilan sako:
dar prideciau camera shake biski kaip jis trenkasi i medi toks biski fake element butu, bet turetu gerai parduoti shot'a

--

"EVERYTHING TAKES LONGER THAN YOU THINK - ALWAYS!"
+1 Taškai

Žinutės: 5
Prisijungė: 2014-09-14
Geg 17
VardasTadas sako:
Dėkui už feedbacka, dirbsiu toliau ir pasidalinsiu progresu :)
0 Taškai

Master
Žinutės: 2374
Miestas: KLP
Prisijungė: 2004-09-16
Geg 18
romullus sako:
Smagu matyti tokius projektėlius. Būtų gerai jei pavyktų susirasti bendraminčių pagalbininkų, nes vienam kokybišai realizuoti tokį sumanymą, gali būti pernelyg sunki užduotis, ypač jei patirties dar stinga.

Be techninių dalykų, kuriuos jau pavardijo kolegos, man užkliuvo klipuko idėja. Kodėl beginklis robotas/ateivis yra medžiojamas tokiu žiauriu būdu? Akivaizdu, kad jis nekėlė jokios grėsmės, priešingai, netgi bėgo nuo agresyviai nusiteikusios mergiotės, įvaldžiusios kirvį tarsi kokį lazerį o_O Galbut čia yra kokia nors priešistorė, bet iš to ką mes matome dabar, eina neteisinga žinutė.

--

Viską žinau - nieko nemoku.
0 Taškai

Žinutės: 1558
Miestas: Kaunas
Prisijungė: 2006-04-05
Geg 18
Kajuzas sako:
As irgi, idejiskai, ieskociau labiau sprendimo panasesnio kaip "Arrival" filme. Kad kazka ismokt is ateivio o ne iskarto su kirviu uzsivaikyt

--

Pas nepažįstamuosius saldainiai skaniausi. ž.
0 Taškai

Žinutės: 5
Prisijungė: 2014-09-14
Geg 18
VardasTadas sako:
Dirbu ne vienas, animaciją daro kitas žmogus. Bet bendraminčių tikrai būtų gerai daugiau rasti.

Dėl įdėjos, čia tik ištrauka kurioja daugiausia vfx'ų ir jie jau bent iš dalies padaryti. Kadangi čia kompiuterinės grafikos forumas maniau ta dalimi aktualiausia būtų dalintis :)

Jeigu kažką domintų galėčiau į pm atsiųsti scenarijų arba pilnos trukmės darbinę versija, ypač jeigu tai padėtų sudominti prisidėti :)
0 Taškai

Žinutės: 56
Prisijungė: 2009-05-24
Geg 20
Bmarley sako:
Sveikas. Dziugu matyti, kad uzsiemat tokia veikla ir tikrai nesustokit. Is vizualines puses galbut nekibsiu, nes manau procesas dar negalutinis. Kas man uzkliuvo, tai detales. Labai keistai atrodo isgastis pamacius mergaite, tas ranku plevesavimas neatrodo naturaliai (plius kaip ir minejo jis labai staigus ir perejimas nuo ranku paplevesavimo ir apsusikima taip pat per greitas, truksta kazkokiu kertiniu tasku). Kas dar labai uzkliuvo, tai kuomet prabega robotas salai virves - matyti, jog ji visai neisitempus. Plius tokio storio virve perkirsti kirviu vargu ar pavyktu, nes ji turi spyruoklevima ir nera atremta i joki objekta, kuris neleistu virvei pajudeti. Ir zinoma, galiausiai toks rastas atsimuses ir objekta ji, manau, numustu pazeme tolyn ir vargu ar pakeltu kartu su savimi ir virsu. Visgi, klausimas kok siekiama: ar realizmo, ar tiesiog nuotaikingo atvaizdavimo.
0 Taškai
Jums reikės prisijungti, jei norite rašyti atsakymą.